Anasayfa » Kurs » Özel Ders Arapça
Özel Ders Arapça

Özel Ders Arapça

Globalleşmenin etkisiyle iletişimin arttığı günümüzde, ticari ilişkilerde yabancı dil bilmenin ve konuşabilmenin zorunluluğu tartışılmaz olmuştur. Bu nedenle Yüksek Kariyer kurumsal ihtiyaçların giderilmesinde şirketlere yönelik esnek programları ile önemli bir rol oynamayı hedeflemektedir.

ozel ders arapca
ozel ders arapca

Şirket Merkezinde Eğitim

Şirket talepleri doğrultusunda şirket merkezinde eğitim verilmektedir. Eğitim süresi boyunca kullanılacak tüm yazılı dökümanlar ücretsiz olarak sağlanmaktadir.

Eğitim planları ve hedefler şirkete eğitim öncesi sunulmakta ve şirket yetkilisine eğitim süresince düzenli olarak raporlamalar yapılmaktadır. Derslerdeki eğitimin verimi açısından öğrenci sayısı maksimum 15 kişi olmaktadır.

Kurs içi Eğitim

Yerimizde eğitim almak isteyen şirket çalışanları icin istenildiği takdirde sadece onlara özel sınıflar oluşturulabilmektedir. Ayrıca şirket personeli dil okulumuzun diğer öğrencileri ile aynı sınıfı paylaşabilirler. Her iki seçenek için de başlangıçta seviye tespit sınavı uygulanması gerekmektedir. şubelerimizde eğitim alan şirket personeli için, her ay düzenli raporlamalar yapılarak şirketlerinin yetkili birimlerine iletilir.

Özel Dersler

Eğitimin yeri, isteğe bağlı olarak şirket merkezi veya yerimizde olabilir.

Özel derslerimiz çoğunlukla 2 saatten oluşmakta 1 saati okuduğunu anlama, yazma ve dinleme, diğer 1 saati ise öğretmenimiz tarafından konuşma becerisini geliştirmek üzere pratik içermektedir.

Etiketler:
Yazar Hakkında: admin
Benzer Yazılar
İlginizi Çekebilir
  • Arapça Okuma Yazma

    Arapça Okuma Yazma

Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | interaktifplus