Anasayfa » Kurs » Bireysel Arapça Eğitimi
Bireysel Arapça Eğitimi

Bireysel Arapça Eğitimi

Bireysel Arapça Dil eğitiminde asıl amaç, kişinin kendi yeteneği ve kendisine uygun görülen program sayesinde dil seviyesini ilerle

Bireysel Arapça Eğitimi
Bireysel Arapça Eğitimi

tmektir. Bireysel dil eğitimimiz Pratik Arapça konuşabilme ve anlayabilme üzerine dayanmaktadır. Bunu yaparkende önce kişilerin Arapça konuşabilme yetileri geliştirilmekte, aynı zamanda bu pratik dili konuşurken gerekli hafif dilbilgisi eğitimi verilmektedir. Kişi pratik olarak Arapça konuşma, Arapça yazma ve Arapça anlama kabiliyeti kazandıktan sonra, isteğe bağlı olarak gelişmiş dilbilgisi eğitimi verilmektedir. Hayata yeni başlayan bir çocuğun konuşurken dilbilgisi bilmeden dile hakim olabilmesi gibi, yeni bir dil öğrenen yetişkin de bizim için aynıdır. Boş bir sayfaya yeniden çok güzel bir biçimde yazı yazar gibi, Arapça’yı  sunuyoruz.

Gruplara ve bire bir Pratik Arapça (Pratik konuşma kalıpları ile öğretme):

Kurumsal olarak verdiğimiz Arapça dil eğitimde, öncelikli hedefimiz öğrenci kitlesinin belirlenmesi ve seçilen bu öğrencilerin ihtiyaçlarına ve dil seviyelerine göre gruplara ayrılmasıdır. Seçilen öğrenci kitlesi, ve kurumun özelliklerine bağlı olarak eğitmenler, eğitimde kullanılacak materyaller ve eğitimin süresi belirlenmektedir.Çeşitli kurum dallarına verilen eğitimler:
–   Medya Arapçası
–   Ticari Arapça
–   Siyasi Arapça
–   İş adamlarına pratik Arapça
–   Kamu Kuruluşları için Arapça
–   Üniversiteler ve Akademik Birimler için Arapça,eğitimleri hem kurumsal hem de bireysel olarak verilmektedir.

Yazar Hakkında: admin
Benzer Yazılar
İlginizi Çekebilir
  • Genel Arapça Kursu

    Genel Arapça Kursu

Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | interaktifplus