Anasayfa » Haber » Bakırköy Adliyesi Arapça Kursu İçin Akdemistanbul’u Seçti
Bakırköy Adliyesi Arapça Kursu İçin Akdemistanbul’u Seçti

Bakırköy Adliyesi Arapça Kursu İçin Akdemistanbul’u Seçti

Bakırköy Adliyesi ile yapılan görüşmeler sonucunda adliye çalışanlarına yönelik Genel Arapça Eğitimi verilmesi için Akdemistanbul ve Bakırköy Adliyesi arasında protokol imzalandı.

Son yıllarda ülkemize alınan yoğun göç sonucunda farklı devlet kurumlarında çalışmakta olan görevlilerinde Arapça’ya duydukları ihtiyaç artıyor. Özellikle arapların yoğun yaşadığı bölgelerde bu ihtiyacı karşılamaya yönelik idarecilerin çözüm arayışları sürüyor. Adlî kurumlar da insanların çok sık başvurduğu kurumlardan bir tanesi olması nedeniyle bu yöndeki ihtiyacı karşılamak için Bakırköy Adliyesi ve Akdemistanbul arasında adliye çalışanlarına Genel Arapça Eğitimi vermeye yönelik bir protokol imzalandı.
 
İnsanların sık ihtiyaç duyduğu sektörlerden bir tanesi olan sağlık sektörü için ise geçtiğimiz aylarda Akdemistanbul ve İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol gereği verilen Sağlık Arapçası dersleri tamamlanmak üzere. Katılımcıların yoğun memnuniyeti ile sonuna yaklaştığımız Sağlık Arapçası derslerimiz ocak ayı içinde tamamlanmış olacak.
Kullanıcı Oyu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Yazar Hakkında: admin
İlginizi Çekebilir
Yorumlar
Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Tema Tasarım | interaktifplus